Informacje Tomaszów Lubelski, powiat tomaszowski

dziś
jutro
Sobota, 6 czerwca Norberta, Bożeny
Featured

Sołtysi z gminy Telatyn docenieni. Wręczono dyplomy i upominki

fot. Gmina Telatyn
fot. Gmina Telatyn

W gminie Telatyn odbyło się spotkanie z okazji Dnia Sołtysa. Była to okazja do podkreślenia roli, jaką pełnią sołtysi w codziennym funkcjonowaniu lokalnych społeczności.

Wydarzenie miało miejsce w środę, 18 marca. Podczas spotkania złożono podziękowania za zaangażowanie w sprawy mieszkańców oraz pracę na rzecz rozwoju poszczególnych miejscowości.

Sołtysi odebrali życzenia, upominki oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyli wójt gminy Telatyn Dariusz Kozłowski, sekretarz gminy Małgorzata Bryk oraz przewodnicząca Rady Gminy Maria Międlarz.

Spotkanie było okazją do docenienia osób, które na co dzień pełnią ważną funkcję łącznika między mieszkańcami a samorządem i aktywnie uczestniczą w życiu swoich miejscowości.

Zobaczcie zdjęcia fot. Gmina Telatyn

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków