Informacje Tomaszów Lubelski, powiat tomaszowski

dziś
jutro
Sobota, 6 czerwca Norberta, Bożeny
Featured

Piękne występy i podziękowania. Za nami Gminny Dzień Matki w Łaszczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. GOK Łaszczów
fot. GOK Łaszczów

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie odbył się Gminny Dzień Matki. Wydarzenie zgromadziło mamy, babcie, rodziny oraz gości, którzy wspólnie uczestniczyli w programie artystycznym przygotowanym z okazji jednego z najbardziej rodzinnych świąt w roku.

Spotkanie było okazją do złożenia życzeń wszystkim mamom oraz podziękowania im za codzienną troskę, wsparcie, cierpliwość i obecność w życiu rodzin. Program wydarzenia wypełniły występy muzyczne, taneczne i wokalne, przygotowane przez dzieci, młodzież oraz lokalne zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie.

Na scenie zaprezentowali się przedstawiciele Dziecięco-Młodzieżowej Rady Kultury, Mała Akademia Tańca, zespół „Młodzi Muzykanci”, Ognisko Muzyczne, uczestnicy zajęć gry na instrumentach klawiszowych - Szczepan i Gabrysia, wokalistki Kinga i Nikola, Zespół Ludowy „Pukarzowianki” oraz Łaszczowska Orkiestra Feniks.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło życzeń, wspólnego odśpiewania „Sto lat”, podziękowań dla mam oraz słodkiego poczęstunku. Szczególne życzenia do uczestniczek spotkania skierował burmistrz Łaszczowa Mariusz Zając, podkreślając znaczenie mam w życiu rodzin oraz lokalnej społeczności.

Po części artystycznej burmistrz Łaszczowa Mariusz Zając wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Łaszczowie Sławomirem Swatowskim przekazali dzieciom słodkości w podziękowaniu za występy i zaangażowanie w przygotowanie programu.

W wydarzeniu uczestniczyli także skarbnik Gminy Łaszczów Barbara Mazurek oraz kierownik WTZ Muratyn Joanna Lipian-Świrska.

Gminny Dzień Matki był również okazją do zaprezentowania efektów pracy dzieci i młodzieży, które na co dzień uczęszczają na zajęcia artystyczne, muzyczne, taneczne, instrumentalne i wokalne prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie. Organizatorzy podkreślili zaangażowanie młodych wykonawców, instruktorów, rodziców oraz wszystkich osób, które pomogły w przygotowaniu wydarzenia.

Spotkanie zakończyło się podziękowaniami dla mam, rodzin i gości za udział oraz wspólne świętowanie.

Zobaczcie zdjęcia fot. GOK Łaszczów

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków