Informacje Tomaszów Lubelski, powiat tomaszowski

dziś
jutro
Sobota, 6 czerwca Norberta, Bożeny
Featured

Julia Krupa z Podhorzec laureatką wojewódzkiego konkursu z geografii

fot. Gmina Tomaszów Lubelski
fot. Gmina Tomaszów Lubelski

Julia Krupa, uczennica Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach, znalazła się w gronie laureatów etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii. Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród odbyła się 25 maja 2026 roku w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie.

To duże wyróżnienie dla uczennicy, szkoły oraz całej Gminy Tomaszów Lubelski. Osiągnięcie Julii Krupy potwierdza jej bardzo dobre przygotowanie, systematyczną pracę i wysoki poziom wiedzy geograficznej. Konkursy przedmiotowe na etapie wojewódzkim należą do wymagających sprawdzianów umiejętności, w których liczy się nie tylko znajomość materiału, ale także umiejętność analizowania, kojarzenia faktów i samodzielnego rozwiązywania zadań.

W wydarzeniu uczestniczyły Wójt Gminy Tomaszów Lubelski Marzena Czubaj-Gancarz, dyrektor szkoły Marta Kot oraz nauczycielka Agnieszka Wawrzusiszyn, która przygotowywała uczennicę do konkursu. Wójt Gminy Tomaszów Lubelski osobiście wręczyła Julii nagrodę, gratulując jej osiągnięcia, wytrwałości i zaangażowania.

Podczas gali Lubelski Kurator Oświaty Tomasz Szabłowski wręczył laureatom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W ten sposób doceniono uczniów, którzy wykazali się wiedzą, talentem oraz konsekwencją w rozwijaniu swoich zainteresowań.

Słowa uznania skierowano również do Agnieszki Wawrzusiszyn. Podkreślono jej zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie uczennicy oraz wkład w rozwijanie talentów młodzieży. Sukces Julii Krupy jest także przykładem dobrej współpracy ucznia, nauczyciela i szkoły.

Gratulacje dla Julii Krupy, jej nauczycielki oraz całej społeczności Szkoły Podstawowej w Podhorcach.

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków